1 Bedroom Velasquez, 5 Mins From Croisette Balcony Ac 244

  • 45 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

1-slaapkamer 1 Bedroom Velasquez, 5 Mins From Croisette Balcony Ac 244 Cannes appartementen hebben een eersteklas ligging binnen 25 minuten lopen van het Musée de la Castre en bieden plaats aan maximaal 4 gasten. Gasten kunnen gebruikmaken van Wi-Fi voor zaken of vrije tijd.

Deze accommodatie heeft een balkon en een woonkamer met airconditioning voor optimaal comfort. Om uw comfort te garanderen is er een inloopdouche en een apart toilet in dit appartement. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en badlakens.

1 Bedroom Velasquez, 5 Mins From Croisette Balcony Ac 244 appartementen zijn voorzien van een complete keuken.

Het appartement van 45 m² ligt in de Pointe Croisette wijk van Cannes en biedt snelle toegang tot de Rue d'Antibes, die op 750 meter afstand ligt. 1 Bedroom Velasquez, 5 Mins From Croisette Balcony Ac 244 appartement ligt in de buurt van het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes en biedt directe toegang tot de Casino Supermarché. Dit 1-badkamer appartement is binnen 20 minuten wandelafstand van de Marché Forville genesteld. Het is in de onmiddellijke nabijheid van de dichtstbijzijnde bushalte Miramar opgericht.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near 1 Bedroom Velasquez, 5 Mins From Croisette Balcony Ac 244 Cannes
Cannes Martinez One Bedroom
Mobiele prijsaanbieding

Cannes Martinez One Bedroom

17 m van de accommodatie
Velasquez Scls - Air Conditioning - Wifi - Baignoire Balneo
Mobiele prijsaanbieding

Velasquez Scls - Air Conditioning - Wifi - Baignoire Balneo

65 m van de accommodatie
Cannes La Croisette - Magnifique 4 P Face Mer Terrasse
Mobiele prijsaanbieding

Cannes La Croisette - Magnifique 4 P Face Mer Terrasse

87 m van de accommodatie
USD 1383 USD 1245
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    26 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Recreatie

    • Strandtoegang

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Licentienummer06029026971MX
    Veelgestelde vragen
    • Waar is 1 Bedroom Velasquez, 5 Mins From Croisette Balcony Ac 244 appartement te vinden?
      1 Bedroom Velasquez, 5 Mins From Croisette Balcony Ac 244 appartement is in de Pointe Croisette wijk van Cannes gesitueerd, binnen 25 minuten lopen van het Musée de la Castre.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van 1 Bedroom Velasquez, 5 Mins From Croisette Balcony Ac 244 appartement?
      Populaire plekken in de buurt van 1 Bedroom Velasquez, 5 Mins From Croisette Balcony Ac 244 appartement zijn onder andere de Marché Forville, het Musée de la Castre, het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes.
    • Welke betaalmethoden worden in 1 Bedroom Velasquez, 5 Mins From Croisette Balcony Ac 244 appartement geaccepteerd?
      1 Bedroom Velasquez, 5 Mins From Croisette Balcony Ac 244 appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • Mastercard
      • Visa
      • UnionPay kredietkaart
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere 72 Croisette en Miramar Plage restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Heeft 1 Bedroom Velasquez, 5 Mins From Croisette Balcony Ac 244 appartement internetverbinding?
      Ja, 1 Bedroom Velasquez, 5 Mins From Croisette Balcony Ac 244 appartement biedt Wi-Fi.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in 1 Bedroom Velasquez, 5 Mins From Croisette Balcony Ac 244 appartement?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in 1 Bedroom Velasquez, 5 Mins From Croisette Balcony Ac 244 appartement.
    • Is er een keuken in 1 Bedroom Velasquez, 5 Mins From Croisette Balcony Ac 244 appartement?
      Bij 1 Bedroom Velasquez, 5 Mins From Croisette Balcony Ac 244 appartement vinden gasten een complete keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 45 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    26 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    1 Bedroom Velasquez, 5 Mins From Croisette Balcony Ac 244 Cannes

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten